Vítejte na Aloena.cz - paruky nejen pro onkologicky nemocné

Stimaral a Vitamarin pro zdravou mysl

Stimaral a Vitamarin pro zdravou a veselou mysl Pomalu končící prázdniny a nastupující období babího léta některé z nás nutí bilancovat a přemýšlet o nesmrtelnosti chrousta... Nicméně je to jedno z nejnádhernějších období roku. Je ještě teplo, ale už ne vedro, nabízí se spousta hezkých dní, na zahradě máme stále co zobat a k tomu všemu se můžeme těšit na barvy podzimu. Celou idylu může pokazit máloco. Jen jedno některé z nás – ty později narozené – trápí. Jde se zase do školy. Pro mnohé děti je škola otrava, učí se tam věci, které nebudou nikdy potřebovat, a nevědí, proč tam musí chodit. Je fakt, že jsem si uvědomila, že pokud bychom se měli učit, jen co opravdu budeme potřebovat, skončíme třetí třídou. Dál už to není škola, ale vzdělání. Kterého ovšem není nikdy dost. Někdy jsou i děti velmi unavené až vyčerpané. Dnešní rušná doba založená na šokování, fascinaci, extrémech a adrenalinu prostě vysiluje. Není dostatek klidu, radosti, není důvěra v budoucnost, není jistota vlastního místa na zemi. Z toho narůstá agresivita. »

My ale můžeme pomoci. Nejen tím, že budeme dětem ukazovat hezké věci, nejen tím, že místo křiku budeme spíše konejšit, že se budeme zabývat příčinami více než projevy, ale také tím, že dodáme sílu to všechno ustát. A na to máme Stimaral. Podpoří hlavně trávení a srdce, ale i výživu jako takovou. Pomůže najít motivaci pro hledání jistoty ve světě, vyživí oči, aby viděly krásu, a srdce pro větší srdnatost. Ke zvýšení výkonu mozku se s úspěchem používá Vitamarin, který podporuje stabilitu membrán buněk, zejména nervových. Mizí smutky a výkyvy nálad. Výkony pak jsou jistější a stabilnější. A my ostatní? Berme Stimaral, kdykoli se cítíme být unaveni životem, ubití a pokleslí na duchu či těle. Posílí nás. Budeme se těšit na všechnu tu krásu kolem a kochat se. Vitamarin nám pak pomůže kochat se daleko déle a radostněji. Ale ať nedopadneme jako pan doktor ve filmu Vesničko má středisková… i když zase až tak špatné by to nebylo!

Energy aktuálně 09/16 MUDr. Alexandra VOSÁTKOVÁ

DOPRAVA ZDARMA v ČR NAD 2500 Kč!

DO 2500 Kč  již OD 60 Kč!

 

Bonusový program

k nákupu paruky na e-shopu  
nad 4000 Kč máte dárek,
více podrobností o našem
bonusovém programu
najdete zde

 

kontakt

                                                     +420 720 602 996 

 

 

 

   Osobní odběr
 Ostravská 1810/81a, HLUČÍN

 PARUKY - PRÁDLO - ZDRAVÍ

ALoENA specializované centrum nejen pro onkologicky nemocné

Opava, Krnov, Bruntál, Hlučín, Ostrava, Frýdek Místek, Havířov

 

Specializované zdravotnické potřeby nejen pro onkologicky nemocné. Paruky - protetické prádlo - zdraví. Paruky Ostrava, Opava, Brno, Praha. Zdravotnické potřeby, zdravotnické pomůcky.

 

© ALoENA 2019