Vítejte na Aloena.cz - paruky nejen pro onkologicky nemocné

Imunosan doplňuje sílu člověka

Imunosan je produkt, který doplňuje celkově sílu člověka, podporuje jeho schopnost se účinně bránit, vychytává tzv. volné radikály. Ty jsou naší daní za to, že máme velmi rychle a pružně fungující metabolismus na principu oxidace. Volné radikály jsou zplodiny a mají tu nepříjemnou vlastnost, že dokážou poškodit genetickou informaci v buňce. Naštěstí existují opravné prostředky, kterými dá tělo znovu vše do pořádku, ale i ty se mohou vyčerpat. A to je chvíle pro Imunosan, který obsahuje tzv. vychytávače volných radikálů. Jeho účinek je tedy víceúrovňový.

Podpoří rychlost a přesnost imunitních reakcí, odstraní volné radikály, doplní celkovou sílu člověka. Jenže je zde ještě celá řada jeho složek, které pracují trochu jinde a jinak. Ochraňují jaterní buňky před poškozením, zlepšují práci jater, a tím i detoxikační schopnost organismu, uklidňují přestřelené alergické reakce, přibrzďují imunitu tam, kde pokračuje v práci již destruktivním – tedy příliš dlouho přetrvávajícím – způsobem.

V lidském těle totiž platí pravidlo: všeho akorát. Imunosan je produkt, který dostává imunitní reakce do správných kolejí.  MUDr. ALEXANDRA VOSÁTKOVÁ

DOPRAVA ZDARMA v ČR NAD 2500 Kč!

DO 2500 Kč  již OD 60 Kč!

 

Bonusový program

k nákupu paruky na e-shopu  
nad 4000 Kč máte dárek,
více podrobností o našem
bonusovém programu
najdete zde

 

kontakt

                                                     +420 720 602 996 

 

 

 

   Osobní odběr
 Ostravská 1810/81a, HLUČÍN

 PARUKY - PRÁDLO - ZDRAVÍ

ALoENA specializované centrum nejen pro onkologicky nemocné

Opava, Krnov, Bruntál, Hlučín, Ostrava, Frýdek Místek, Havířov

 

Specializované zdravotnické potřeby nejen pro onkologicky nemocné. Paruky - protetické prádlo - zdraví. Paruky Ostrava, Opava, Brno, Praha. Zdravotnické potřeby, zdravotnické pomůcky.

 

© ALoENA 2019