Kdo to nezažil, nikdy nepochopí pocity člověka, který se dozví, že má nemoc jménem "RAKOVINA". Představa této nemoci a s ní související onkologické léčby je pro většinu lidí zdrcující. Většina lidí si řekne, já se nevzdám, budu s ní bojovat. Ano, nevzdát se.., ale než bojovat, je potřeba přijmout tuto pravdu a popřemýšlet, proč nemoc přišla. Každá nemoc prvně vzniká na duchovní úrovní, není-li vyslyšen hlas duše, přichází nemoc na tělesné úrovní. Tuto situaci už každý řeší, ale ve většině případů se opět řeší pouze příznaky a neřeší se původ nemoci. Přitom nemoc na tělesné úrovni by měla být  pro nás  informací, že něco neděláme správně.

Často si lidé myslí, že když budou pokračovat dále stejným způsobem života tak rakovinu porazí, že tím ji dají najevo, že se vlastně vůbec nic nestalo. Zapomínají, že nemoc přišla právě proto, že jejich tělo i duše si žádá změnu a už neví jak jinak to říct než vážnou nemocí, dalo by se říct, že je to výzva ke změně. Je jenom na Vás zda výzvu přijmete.

"Je třeba plně přijmout přítomnost i se svou diagnózou! To je moc a moc důležité pro uzdravující proces. Pochopení situace, pochopení své choroby, tím se stáváte zodpovědni za svůj život."  z knihy Mudr. Tomáše Lebenharta Svlékl jsem bílý plášť

Ano, je tady léčba, která není vůbec jednoduchá, ale dá se zvládnout... Komplexní onkologická léčba bohužel zasahuje nejen postižené místo, ale má dopad na celý organismus. Proto je vhodné posílit organismus přírodními doplňky stravy, aby nápor onkologické léčby zvládlo. Nádor jako takový nevyléčí, ale pomohou tělu lépe se vyrovnat s nežádoucími účinky celé léčby, dodají potřebné vitamíny, mohou posílit imunitu i psychiku nemocného. U doplňků stravy je důležité věnovat pozornost jejich původu. Přírodní doplňky stravy jsou pro tělo daleko lépe využitelné a vstřebatelné.

U nás máte možnost nakoupit ověřené produkty vhodné při onkologickém onemocnění za ty nejlepší ceny. Vyberte si z naší NABÍDKY.

Celý průběh léčby ovlivňuje ve velké míře také správná strava. Zajímá Vás jak by měl vypadat zdravý talíř?  Stáhněte si leták: ZDRAVÝ TALÍŘ.

.

Klientům, kteří u nás zakoupili paruku poskytujeme 12 měsíců od koupi slevu na produkty Energy - je potřeba mít s sebou doklad o koupi paruky nebo slevovou kartičku.

Jednotlivé produkty vhodné při onkologické léčbě: