V rámci větší spokojenosti s centrem ALoENA Vám nabízíme několik souvisejících služeb. Věříme, že budete s naší nabídkou spokojeni.

Dovoz paruk k Vám domů

Nedovoluje Vám zdravotní stav přijet k nám? Nemáte jak k nám přijet? Přesně pro Vás je určena naše služba dovoz paruk domů nebo do nemocnice.Tuto službu nabízíme za cenu 5 Kč/km. Stačí, když zavoláte a popíšete nám střih a barvu, my Vám vybereme několik modelů, které k Vám přivezeme a Vy si vyberete. Můžete nám poslat také email.

Stříhání

Padají Vám již vlasy? Nemáte nikoho, kdo by Vás ostříhal? Při koupi paruky nabízíme možnost ostříhání strojkem zdarma. Zaplatíte pouze 10 Kč za jednorázovou kadeřnickou pláštěnku.

Poradenství při onkologické léčbě ZDARMA

Potřebujete poradit se stravou v průběhu léčby? Využijte naši službu výživové poradenství v průběhu onkologické léčby zdarma. Jsme držiteli certifikátu "Výživa při zhoubných onemocněních". Potřebujete se zeptat na cokoli jiného ohledně léčby? Neváhejte nás kontaktovat.

Revitalizace paruky

Máte-li konce paruk roztřepené, nechte si udělat revitalizaci paruky. Vlas paruky bude opět hladký. Cena revitalizace je závislá na složitosti úpravy a míře zkrepatění, na paruky zakoupené u nás nabízíme zvýhodněnou cenu v rozmezí 300 - 500 Kč, pro paruky zakoupené jinde je cena 500 - 700 Kč.
Revitalizace se neprovádí u zvlněných paruk.