Vítejte na Aloena.cz - paruky nejen pro onkologicky nemocné

EAV měření - měření energie orgánů

Zkratkou EAV označujeme systém ElektroAkupunktury podle Dr. Volla, který zmapoval a označil skupinu bodů na dlaních i chodidlech a určil jejich konkrétní vztah k určitým oblastem těla. Měření se tedy provádí na rukou a nohou.

Co všechno se dá měřením zjistit a pro koho je měření určeno?

Měřením zjistíme fyzickou a psychickou kondici člověka, dokážeme odhalit onemocnění dříve než vůbec nastane, protože zjišťujeme činnost v jaké kondici daná oblast pracuje a zaznamenáme už malé oslabení. Měřením najdeme nejslabší oblast těla a doporučíme postup pro nápravu.

Odhalení skutečné příčiny nemoci může být někdy pěkně složitá záležitost, protože orgány si v těle mezi sebou dokážou sílu různě propůjčovat a přeskupovat kvůli záchraně funkčnosti celého organizmu. Tím se stává, že oslabují i další oblasti těla a nám se potom zdá, že máme oslabené snad všechno a nemocné celé tělo. Měřením můžeme zjistit prospěšnost či škodlivost potravin, stravovacích doplňků a pod. Měření je určené pro každého, kdo se chce o sobě více dozvědět, chce poznat svoje skryté slabiny a tím předcházet zbytečným pozdějším zdravotním problémům.

Jak se připravit na měření EAV?

Měření se provádí na rukou a nohou. Vyšetřovaný by neměl přijít fyzicky či psychicky vyčerpán, ve stadiu akutního infekčního onemocnění , min. 2 hodiny před měřením nekouřit a nepít kofeinové ani energetické nápoje. Na ruce a nohy po umytí neaplikovat žádný krém. V den měření brát jenom nezbytně nutné léky, neužívat žádné jiné léky a potravní doplňky.

Cena komplexního měření je 500 Kč, děti do 15 let 150 Kč.

Objednat se můžete na tel. 720 602 996 nebo mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

DOPRAVA ZDARMA v ČR NAD 2500 Kč!

DO 2500 Kč  již OD 60 Kč!

 

Bonusový program

k nákupu paruky na e-shopu  
nad 4000 Kč máte dárek,
více podrobností o našem
bonusovém programu
najdete zde

 

kontakt

                                                     +420 720 602 996 

 

 

 

   Osobní odběr
 Ostravská 1810/81a, HLUČÍN

 PARUKY - PRÁDLO - ZDRAVÍ

ALoENA specializované centrum nejen pro onkologicky nemocné

Opava, Krnov, Bruntál, Hlučín, Ostrava, Frýdek Místek, Havířov

 

Specializované zdravotnické potřeby nejen pro onkologicky nemocné. Paruky - protetické prádlo - zdraví. Paruky Ostrava, Opava, Brno, Praha. Zdravotnické potřeby, zdravotnické pomůcky.

 

© ALoENA 2019